The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

100% wartościowego contentu

w luźnej atmosferze!

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach

Profitroom Academy w pigułce

Academy

Jak działa Profitroom Academy?

Profitroom Academy powstało dzięki naszym pracownikom, którzy chętnie zaangażowali się w projekt darmowych szkoleń dla swoich kolegów i koleżanek z pracy. Każdy pracownik naszej firmy może zgłosić temat, na który chciałby żeby odbyło się szkolenie. Może też zaproponować temat szkolenia, które sam chce poprowadzić dla reszty pracowników. Aby szkolenie mogło się odbyć to do zaproponowanych tematów muszą zgłosić się prelegenci, którzy przygotują prezentację lub warsztat na dany temat. Tematy, które cieszą się największym zainteresowaniem pracowników są organizowane zazwyczaj w pierwszej kolejności.

Z czego szkolimy?

Tematyka jest bardzo różnorodna i zależy od tego co interesuje naszych pracowników. Szkolenia, które odbyły się do tej pory to m. in.: Google spreadsheets - Tips & Tricks, Wprowadzenie do metodyki Scrum, Formy reklamy online i kiedy je stosować, Design Thinking (teoria), Design Thinking (warsztaty), 12 wskazówek Revenue Managera dla wdrażanych obiektów. W ramach Profitroom Academy prowadzimy również szkolenia cykliczne. Odbywają się one co dwa tygodnie i są kontynuacją tematów poruszonych na poprzednich zajęciach. Na chwilę obecną prowadzimy szkolenia cykliczne z zakresu webdevelopmentu oraz frameworka Vue.js.

Dla kogo Profitroom Academy?

Profitroom Academy to możliwość poszerzania horyzontów a nawet realizowania swoich pozazawodowych pasji! Na co dzień pracujesz w marketingu, ale interesuje Cię tworzenie stron internetowych? Zajmujesz się kontaktem z klientami, a chciałbyś się dowiedzieć co to jest ten Scrum i jak działa? Profitroom Academy to doskonała okazja by poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się czegoś nowego. Dzięki szkoleniom tematycznym możesz zapoznać się z dotąd nieznanym Ci zagadnieniem, natomiast szkolenia cykliczne pomogą Ci rozwinąć się w konkretnym obszarze, a nawet wejść na wysoki poziom zaawansowania. A to wszystko w super pozytywnej i luźnej atmosferze!