The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

Poznaj nasze produkty i usługi

Hotelom i apartamentom dostarczamy kompleksowe produkty technologiczne i usługi cyfrowe, które zwiększają ich zyski.
W końcu nasz claim to Simply more Bookings!

3500
Klientów
15
Rynków zagranicznych
7
Głównych produktów
Direct

Booking Engine

Profitroom Booking Engine umożliwia osobom chcącym zarezerwować nocleg w wybranym obiekcie zrobić to bezpośrednio przez stronę internetową hotelu. Z naszego systemu korzysta już ponad 3000 marek hotelowych na całym świecie! Codziennie pracujemy, by nasz Booking Engine był najbardziej efektywnym narzędziem na rynku.

Channels

Channel Manager

Profitroom Channel Manager to zaawansowane narzędzie do kompleksowego zarządzania wszystkimi kanałami sprzedaży noclegów w obiektach hotelarskich. Za pomocą kilku kliknięć myszy w prosty i intuicyjny sposób hotelarz może decydować o ofercie, która pojawia się w tzw. OTAs np. Booking.com, HRS czy Expedia.

CRM

Profitroom CRM

Produkt, który w innowacyjny sposób ułatwia pracę recepcji hotelowej. Dzięki temu narzędziu do automatyzacji sprzedaży i marketingu nasi klienci są w stanie w atrakcyjny i szybki sposób przedstawiać ofertę Gościom. Od teraz w jednym miejscu hotelarz ma zgromadzone wszystkie istotne informacje o swoich Gościach. Jedyny taki CRM na rynku, dedykowany wyłącznie hotelarzom!

WWW

Hotel websites

Jesteśmy mistrzami w tworzeniu atrakcyjnych stron www dla hoteli. Na naszym koncie jest już kilkaset realizacji na światowym poziomie. Regularnie nasz zespół zdobywa międzynarodowe nagrody, a hotelarze dzięki świetnym stronom są w stanie pozyskać więcej rezerwacji bezpośrednich!

Promo

Promocja online

Jesteśmy specjalistami branży hotelarskiej i świata cyfrowego, dlatego zajmujemy się też reklamą hoteli i apartamentów online. Reklama Adwords, SEO, remarketing, czy inne bardziej branżowe działania nie stanowią dla nas tajemnicy. Naszą ciężką pracę potwierdza tytuł Premier Google Partner i wyniki kampanii, które osiągamy.

Advisory

Customer Success management

W Profitroom pracuje również zespół ekspertów Customer Success, których zadaniem jest doradztwo hotelom zmierzające do wypracowania możliwie największych przychodów. Również w tym przypadku przyświeca nam idea Simply more Bookings!

Kompleksowa

platforma SUITE

Hotelom dostarczamy kompleksową platformę SUITE, która zawiera zestaw narzędzi niezbędnych do efektywnego zarządzania promocją i sprzedażą obiektu hotelowego. Jednocześnie oferujemy kompleksowe opakowanie produktu hotelowego stronami WWW i portalami rezerwacyjnymi, wyposażonymi w interfejsy do rezerwacji pobytu.

Cloud

Angular

Vue.js

Laravel

Elastic Search

PHP

Nasza duma to nasi Klienci

Zobacz dla kogo pracujemy