The Best Job Listing Theme. Everything you need.

Lorem ipsum dolor sit amet, quo veri iuvaret ex, iusto pericula efficiendi pro id. Te vis labores accusamus.

Profitroom Know How

Zdobywanie wiedzy eksperckiej i dzielenie się nią jest wpisane w naszą kulturę organizacyjną

Hotel Marketing Conference

Coroczna i największa konferencja marketingowa dla hotelarzy

HMC to największa i najbardziej prestiżowa konferencja marketingowa dla hotelarzy, organizowana corocznie przez Profitroom.

To 2 dni wypełnione prelekcjami, które w 90% przygotowują eksperci pracujący w Profitroom. Naszym celem jest dostarczenie wartościowego contentu i dobrych praktyk naszym Klientom.

2
Miasta
18
Inspirujących prezentacji
800
Uczestników

Profitroom onTour

Cykl wyjazdowych warsztatów szkoleniowych dla naszych Klientów

Profitroom on Tour to cykl wydarzeń w całej Polsce, skierowanych do osób chcących poszerzać swoją wiedzę związaną z funkcjonowaniem rynku hotelarskiego.

OnTour jest tworzony w całości przez specjalistów z Profitroom i powstał z ich własnej inicjatywy. Efektem naszych działań są setki przeszkolonych hotelarzy i dziesiątki godzin spędzonych na dyskusjach o przyszłości rynku hotelarskiego i naszych produktach.

30
Odwiedzonych miast
754
Uczestników
15000
Przejechanych kilometrów

Profitroom Academy

Program darmowych szkoleń wewnętrznych

Profitroom Academy to wyjątkowa inicjatywa darmowych szkoleń prowadzonych przez naszych pracowników – ekspertów w swojej dziedzinie dla reszty pracowników zainteresowanych danym tematem.

W ramach Profitroom Academy odbywają się szkolenia z różnych dziedzin: webdevelopment, marketing, hotelarstwo, narzędzia IT, produkty Profitroom i wiele wiele innych.

Szkolenia są całkowicie dobrowolne i darmowe dla wszystkich uczestników!

60
Szkoleń w roku
30
Prelegentów
100
Wartość merytoryczna
Tomek Web Support Team Leader

Branża IT pod względem oprogramowania zmienia się bardzo dynamicznie. Ciągle powstają nowe technologie. Profitroom Academy daje mi możliwość bycia na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Prowadzę własną stronę www poświęconą bieganiu. Dzięki szkoleniom dowiedziałem się jak mogę ją uatrakcyjnić, żeby dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Kasia Sales Specialist

Korzystam z większości szkoleń organizowanych w ramach Profitroom Academy, ponieważ jest to szansa na zdobycie wiedzy od kolegów z innych działów, którzy z jednej strony pokazują czym się zajmują, a z drugiej dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Dla mnie, jako Sales Specialist, uczestnictwo w szkoleniach jest szczególnie istotne, aby lepiej zrozumieć wszystkie obszary działań Profitroom tak, aby móc lepiej doradzać Klientom.

Zainteresowały Cię nasze inicjatywy?

Nie czekaj - dołącz do nas!